The Restaurant

Hakkımızda

Artezyen ve Mangal

Artezyen Et Mangal

Artezyen Et Mangal Hakkımızda

Etin en lezzetli halini Artezyen Et Mangal ayrıcalıkları ile keşfetme ve aradığım lezzet bu demek ister misiniz? Manavgat ve çevresinde adından başarı ile söz ettiren ve et mangal alanında iddiasını sürdüren Artezyen Et ve Mangal’ı mutlaka denemelisiniz.

Etin doğru ve kıvamında pişirilmesi ile harika bir lezzetin ortaya çıkacağını bilen maharetli ustalarımız tercih ettiğiniz pişme oranına göre ağzınızda unutulmaz tatlar bırakacak etleri sofranıza sunar. Kebaptan pirzolaya; saç kavurmadan diğer yemek çeşitlerine kadar çok zengin menüsü ile sizlerin damak zevkine hitap eden restoranımız temel önceliğini müşterilerinin memnuniyeti olarak belirlemiştir. Bu anlamda Artezyen et ve mangal orta vadede Antalya’da en çok tercih edilen et restoranı olma hedefi ile yola çıkmıştır.

Atezyen Et Mangal Hakkında

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti ön plana çıkaran anlayışı neticesinde talebe göre hizmetler sunan Artezyen Et Mangal’da et severlerin taleplerine uygun olarak hem kilo ile et satışı hem de porsiyon sunumu sağlanır. Etten çok iyi anlarım ve yiyeceğim eti ben seçmeliyim diyen müşterilerine farklı bir deneyim sunan restoranımız hangi etin pişirileceğine müşteri ile beraber karar verir.

Pişirme teknikleri ve marinasyon uygulamaları ile etten en iyi lezzetin alınmasına imkan sağlayan ustalarımız eti adeta bir mücevher gibi işler. Etin işlenmesi sırasında tamamen doğal malzemeler kullanılarak sağlıklı bir et sunumu sağlanır.

İşletmemiz Yeni yüzü ile sizlere shell petrol yanında hizmet vermektedir..Misafirlerimiz için araç park yeri bulunmaktadır.

Arama
Yol Tarifi
×

Powered by WhatsApp Chat

×